Funda dışında kiralık ev arama sitesi var mı?

Merhaba
Funda’dan çok az sayıda kiralık ev bulabiliyorum, bunu dışında başka bir siteden ev bulan kiralayan oldu mu?
Başka bir yönteme de açığım, şu an ilan sayısı çok az ve fiyatlar çok yüksek.
Şimdiden teşekkürler

Merhaba,
Ben kendim Pararius - Rentals - Rental apartments in The Netherlands burdan bulmuştum. Tek tek ilanlara girip hangi emlakçı diye bakıp internetten aratıp direk mail atarak bulmuştum.
Geçenlerde biri paylaşmıştı. Umarım size bir yardımı dokunur.

• Ikwilhuren.nu
• Socius
• Houses and Apartments For Rent in Utrecht (onlyexpats.nl).
• HousingAnywhere: Mid to Long-Term Rentals in 400+ cities
• Rentbird - The fastest way to find your next rental home
• B&S Rental Service
• Gevaert-makelaar en vastgoedbeheerder van Nieuwegein
• Huurwoningen - Woning huren Utrecht, Zwolle Amersfoort, Deventer, Dieren
• Beumer Makelaar Utrecht en omstreken
• Rentfinder - Actueel aanbod huurwoningen in heel Nederland
• Interhouse - Letting, buying and selling agents and property management
• Huurwoningen - VBO
• Home - Rock Solid (rotsvast.nl)
• Te huur - Carine Fabisch Makelaardij
• Op zoek naar particulier woningaanbod huur. | Vizier Makelaardij OG
• Search homes for rent in the Netherlands [funda]
• Home (lgvastgoed.nl)
• SabbaticalHomes Home Rentals, Exchanges and Sitting

1 Beğeni

Bir ev kiralık oldugunda funda da cikmasi bir kaç gun alıyor. Ama emlakcilarin bir sistemi var orda henüz fundada görülmeden cikiyor. Ev aradiginiz bölgedeki emlakçılarla calisirsaniz onlar fundaya düşmeyen ilanları da görebiliyorlar (Birden çok emlakçıyla konuşabilirsiniz). Onun disinda en büyük site funda diye biliyorum.

MVGM diye bir şirket var Amsterdam ve başka şehirlerde de çok sayıda dairenin işletmecisi emlak şirketi. Piyasanın çok altında fiyatlara kiralık ev bulabilirsiniz çünkü kanunen fiyatları belli bir oranın üzerine çıkaramıyorlar bu tarz şirketler. Evleri de yeni ve gayet güzel genelde. Ancak herkes bu evlerden istediği için siteleri üzerinden yazılıp bekliyorsunuz. Normalde çok uzun sürüyor maalesef. Ancak bu tarz evlerden taşınan biri sizi kendi çıktığı ev için aday olarak gösterirse ve siz de gelir şartını karşılıyorsaniz, ki genelde aylık kiranın 48 katı brüt maaş isteniyor ve biraz esneklik payı vardı, o zaman beklemeden direkt evin yeni sahibi siz oluyorsunuz. Göz atmanızı tavsiye ederim.

1 Beğeni